Auear, детски уметнички рамки 10x12.5, хоризонтален и вертикален приказ, предно отворање, приказ на wallидови за уметнички дела, занаети, фотографии, деца цртежи или извест?
Новак

Auear, детски уметнички рамки 10x12.5, хоризонтален и вертикален приказ, предно отворање, приказ на wallидови за уметнички дела,

DEN 2.00

Во достапна форма

Дизајн : 10 на 12,5 инчи Белите рамки имаат еластични ленти на ентериерот за да ги заштитат уметничките дела од паѓање и повреда на рачните Децата можат безбедно да работат сами. Уметничките рамки за детски уметнички дела имаат мал магнет што лесно се отвора и се затвора. Користење : Оваа детска уметничка рамнина се добри за 10 "x 12.5" сертификат за награди, уметнички дела, загатки, мемории, деца цртежи, известување, дипломи, сертификати, слики. Подарок за деца за деца, детско семејство, пријатели. Предно отворање : Рамката за детска уметност може да се отвори 180 степени, хоризонтално или вертикално прикажување на wallидот. Изгледа како книга, така што е погодно да се заменат уметничките дела и да се избегне расклопување. Материјал : Рамката на MDF има мала апсорпција на влага, апсорпција на вода и стапка на експанзија на дебелина, мазна површина, не е лесна за распаѓање и молци. И калено стакло што дава јасен поглед на вашите уметнички дела.

Главните карактеристики

Избор на клиент