Замена на антена од 8 инчи за Dodge Nitro, Dodge Nitro антена | Прилагодени флексибилни гумени антени
Новак

Замена на антена од 8 инчи за Dodge Nitro, Dodge Nitro антена | Прилагодени флексибилни гумени антени

DEN 3.33

Во достапна форма

Оптимизирана замена на гумена антена за возила и камиони со антени поставени на покрив или монтирани аспиратори Издржлива конструкција, квалитетна беспрекорна надворешна гума што нема да избледи пауза или чип. Стилски изглед на низок профил : Подобрете го изгледот на вашиот автомобил со замена на вашата антена на вратилото. Одличен радио прием, ја подобрува чувствителноста на приемот на радио сигналот FM AM и растојанијата на приемот, работи подобро и го намалува бучавата во лошата област на прием. Лесно за инсталирање, трае околу 1 минута. Нема да ви требаат алатки. Заменската антена е лесна за инсталирање со рака за 1 минута. 100% гаранција за враќање на парите ако не работи. Ако не сте задоволни од набавката, контактирајте не во кое било време и ние ќе дознаеме аранжман што ги задоволува вашите потреби!. Оптимизирана замена на гумена антена за возила и камиони со антени поставени на покрив или монтирани аспиратори. Издржлива конструкција, квалитетна беспрекорна надворешна гума што нема да избледи пауза или чип. Стилски изглед на низок профил : Подобрете го изгледот на вашиот автомобил со замена на вашата антена на вратилото.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Rollr Patio DR 1326 CD2
Новак
Rollr Patio DR 1326 CD2
Во достапна форма
DEN 1.33
Вреднување на стоката: