Стаубер дополнителни магнети и комплети за монтирање за најдобриот држач за сунѓер
Новак

Стаубер дополнителни магнети и комплети за монтирање за најдобриот држач за сунѓер

DEN 157.28

Во достапна форма

100% компоненти од не'рѓосувачки челик : отпорен на 'рѓа и лесен за чистење Моќен Snap-On, Snap-Off Magnetic Mounting System : Обезбедува дека нашиот држач за сунѓер останува таму каде што ќе го ставите!. Лесно одвојување : Зашто кога ви треба повеќе простор за мијалник. Елегантен, модерен дизајн : Никогаш не имате бруто, обезцветани чаши за вшмукување во вашиот мијалник! Дебела, издржлива конструкција : Нашите жици се многу подебели и посилни. Не трошете пари на други тенки, ефтини, слаби држачи за сунѓер. Носителот на сунѓер на Стоубер конечно ја елиминира потребата за грди и неефикасни чаши за вшмукување во вашиот мијалник! Со нашиот Snap-On, Snap-Off Magnetic Mounting System, вашиот држач за сунѓер не само што ќе изгледа елегантно, туку всушност ќе остане таму каде што ќе го ставите! Нема повеќе лизгање на дното на мијалникот. Ние го зедовме испробаниот и вистински не'рѓосувачки челик, држач за сунѓер на жица и едноставно го направивме модерен и убав.

Главните карактеристики

Избор на клиент