Shoucheng Нов единечен излезен прекинувач за напојување 12V 17A 200W 215X115X50mm за WEHO NES-200-12
Новак

Shoucheng Нов единечен излезен прекинувач за напојување 12V 17A 200W 215X115X50mm за WEHO NES-200-12

DEN 2.33

Во достапна форма

Модел : NES-200-12 Влез : 90 ~ 132 VAC/180 ~ 264 VAC со прекинувач 254 ~ 370 VDC 47 ~ 63 Hz. Излез : 12 V 17 A 200 W. Големина : 215x115x50mm. 100% тест за стареење на оптоварување на испорака. Модел : NES-200-12. Влез : 90 ~ 132 VAC/180 ~ 264 VAC со прекинувач 254 ~ 370 VDC 47 ~ 63 Hz. Излез : 12 V 17 A 200 W. Големина : 215x115x50mm. 100% тест за стареење на оптоварување на испорака. Модел : NES-200-12 Влез : 90 ~ 132 VAC/180 ~ 264 VAC со прекинувач 254 ~ 370 VDC 47 ~ 63 Hz Излез : 12 V 17 A 200 W Големина : 215x115x50mm (L*W H) 100% тест за стареење на оптоварување на испорака Мала, тест за верзија со голема моќ : -1. Само употреба на врата, за ова напојување со прекинувач не е водоотпорно. 110 V/230 V е избран со Switch. Пред напојувањето на напон, проверете го влезниот напон избегнувајќи оштетување.

Главните карактеристики

Избор на клиент