Дедо Масна украс 2021 година, Персонализирани Божиќни украси на Дедо
Новак

Дедо Масна украс 2021 година, Персонализирани Божиќни украси на Дедо

DEN 95.84

Во достапна форма

1 Одличен материјал - Божиќните сувенири се изработени од гума. Има добра флексибилност и не е лесно да се пробие. Божиќните украси на Дедо Мраз се безбедни, нетоксични и безопасни за децата. Доаѓа со црвена лента јамка за лесно да виси на wallидот, рачката на вратата, прозорците или на вашето семејство новогодишна елка. Поставете ја празничната атмосфера и дозволувајќи ви и вашите Семејство и пријатели да уживаат во празничната среќа. Исклучителна изработка - Овој производ усвојува напредна технологија. Печатењето е јасно и разнобојно, што додава забава и изненадувања на вашата елка. Може да ги користите уникатните Божиќни подароци за нафта DIY за семејство и пријатели засновани на имиња и текстови за да ги искажете вашите желби. А забавно спомен на луда година-Санта носи маска во знак на овие пандемични времиња . Неговата вреќа е полна со потребните предмети од 2021 година : тоалетна хартија, санитатор за рака, дезинфекција на марамчиња. Новогодишна елка. Униски дизајн 2021 Орнаменти Подарок : -Во посебната година од 2021 година, ќе го поминеме овој тежок период со нашето семејство и пријатели. Во исто време, ние ќе придонесеме во ветувачка иднина и ќе користиме подарок за Божиќни украси во 2021 година за да ги изразиме нашите благослови и loveубов кон нашите роднини и пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент