Орев метална закачалка мермерна палто закачалка за закачалка домашна облека за спална соба (боја: г, големина
Новак

Орев метална закачалка мермерна палто закачалка за закачалка домашна облека за спална соба (боја: г, големина

DEN 993.60

Во достапна форма

1 Изработено е од метален материјал и издржлив. Бојата против низа е безбедна, пријателска и издржлива. Решетката за палто се користи за да висат палта, торби, итн. Со силни карактеристики на лежиштето, тој е стабилен и не е лесен за деформирање. Изработено е од метален материјал и издржлив. Бојата против низа е безбедна, пријателска и издржлива. Решетката за палто се користи за да висат палта, торби, итн. Со силни карактеристики на лежиштето, тој е стабилен и не е лесен за деформирање. Карактеристики : 1. Изработено е од метален материјал и издржлив. Анти-казната боја е безбедна, пријателска и издржлива. Решетката за палто се користи за да висат палта, торби, итн . Решетката за палто е лесен за склопување и расклопување и трајно. Со силни карактеристики на лежиштето, тој е стабилен и не е лесен за деформирање. Лесен и лесен за движење на дома, канцеларија или други места.

Главните карактеристики

Избор на клиент