Автоматски палпален детектор за враќање на радарот 1014388-06-А, компатибилен со ТЕСЕ
Новак

Автоматски палпален детектор за враќање на радарот 1014388-06-А, компатибилен со ТЕСЕ

DEN 233.60

Во достапна форма

Автоматско-палпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпал-една година. Секогаш обезбедувајте квалитетна услуга на нашите клиенти. Палпал-ако не сте сигурни дали овој додаток е компатибилен со вашите автомобили, ве молиме испратете ни го вашиот VIN (број на идентификација на возилото) за да ни дозволите да ви помогнеме. Ве молиме, проверете дали бројот на делот е погоден за соодветниот модел на автомобил што ви треба пред да го набавите. Пакет вклучува : 1 компјутер на * детектор за враќање на автомобили. Повеќе компарабилен број на ОЕ : 1014388-06-А.

Главните карактеристики

Избор на клиент