Сончеви светла на соларни жици на Јирунфа, 66ft 200 LED бакарна жица самовила за Божиќ, спална соба, градина, забава, украси на отворено и затворено
Новак

Сончеви светла на соларни жици на Јирунфа, 66ft 200 LED бакарна жица самовила за Божиќ, спална соба, градина, забава, украси на отворено

DEN 255.84

Во достапна форма

【Соларно напојување - Брзо полнење】 200 LED диоди бакарна самовила, со соларна панел и батерија што може да се полни, што трае двојно повеќе од батериите што можат да се полнат со ААА Батеријата ќе биде целосно наполнета во рок од 6 ~ 8 часа со доволно сонце, а светлината ќе трае 8 ~ 10 часа.5 V/250 MA Што ќе добиете : 1 x 200 LED стринг светла 1 x удел 1 x панел 1 x Рачни белешки : 1. За употреба од 1 пат, ве молиме ставете го панелот под сонцето за 8 часа за да добиете целосно Наполнет.Ако ја тестирате светлината на ден, PLS го покрива панелот.

Главните карактеристики

Избор на клиент