Лируксун 100 Екран за моторизиран електричен проектор 16: 9 4K 3D подготвен wallид монтиран со 12V активиран далечински управувач за домашно кино театар
Новак

Лируксун 100 Екран за моторизиран електричен проектор 16: 9 4K 3D подготвен wallид монтиран со 12V активиран далечински управувач

DEN 0.33

Во достапна форма

Метал бело куќиште со ролери со тешки торти и сигурна пролет за полесна инсталација Матната бела површина за гледање ја шири проектираната светлина рамномерно. Материјали за заштита на животната средина резервирана црна граница. Материјалот со црно-поддржан екран ја елиминира пенетрацијата на светлината. Површината на екранот може да се избрише со благ сапун или вода. Карактеристики : Метал бело куќиште со тешки ролери и сигурна пролет за полесна инсталација. Материјалот за бело гледање на површината за гледање проектирана светлина рамномерно.Name : екранот на проекторот Моторнизирани материјали : Матски бели спецификации : 100 инчл должина и ширина : 221 * 125 (cm) Сооднос на фрлање : 16 : 9 ВЕСНИК : 8 kgpackage список : 1 * Екран на проектор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Бемис Мфг. CO.
Новак
Бемис Мфг. CO.
Во достапна форма
DEN 0.67
Вреднување на стоката: