Funky Qiu 8x10 Слика Рамка Гроздобер африкански леопард гепард печати фото рамка за wallидови и таблети приказ дрвена фото -слика рамка дома декор
Новак

Funky Qiu 8x10 Слика Рамка Гроздобер африкански леопард гепард печати фото рамка за wallидови и таблети приказ дрвена фото -слика рамка

DEN 1.00

Во достапна форма

Големина на рамката на сликата : одговара на големината 8x10 "фотографии Вистината на екранот е 7,5x9,5". Може да се задржат и хоризонтални и вертикални фотографии. Оваа рамка не го ограничува она што е прикажано на спомени. Флексибилна употреба : Фото -рамките доаѓаат со хардвер што виси wallидови и удар, за приказ на wallидови и таблети. Со стабилна поддршка за хоризонтален замав и вертикален замав. Материјал за рамка за слика : Направено од еколошко дрво, кое е силно, издржливо. Висока дефиниција Транспарентен акрилен панел може јасно да ги прикаже вашите слики или уметнички дела. Одличен подарок : Фатете ги омилените моменти, зачувувајќи ја таа прекрасна меморија во рамки. Изработка на нив дел од вашиот секојдневен живот. Грејт подарок за свадба, туш за бебиња, дипломирање, годишнина, празници, роденден или одмор. Практичен дизајн : Рамката со фотографии има генијална структура за оптоварување. Доаѓа со лесно отворање на јазичиња на задниот дел за лесен пристап за вчитување на фотографии. Материјал : Еколошко дрво, кое е силно, издржливо. Висока дефиниција Транспарентен акрилен панел може јасно да ги прикаже вашите слики или уметнички дела. Големина : 4 големина за избор, 4x6 in, 5x7 in, 8*10in, 11*14in со стабилна поддршка за хоризонтален замав и вертикален замав.

Главните карактеристики

Избор на клиент