CNJW 24 компјутери Прес на нокти, француски кратки балетски голи совети за црн раб, акрилик гел за целосна покриеност лажни нокти, комплет за нокти за жени
Новак

CNJW 24 компјутери Прес на нокти, француски кратки балетски голи совети за црн раб, акрилик гел за целосна покриеност лажни нокти,

DEN 2.67

Во достапна форма

【Колку се природни : : овие лепак на ноктите кратки се направени со мек гел што е мек и флексибилен, нула притисок врз креветите за нокти и се чувствуваат како вистински нокти Врвно одговара на креветот за нокти со нежен флекс и беспрекорна линија на кутикули. 【Нежно на рацете : натопете раце во топла вода 10 минути за лесно, отстранување без оштетување со нежно кревање нокти од страната. Отстранете го вишокот на лепак со тампон за нокти и чувајте ја повторна употреба. 【Траен ефект】 : Можете да ја користите налепницата за лепак за нокти што ја даваме (користете налепница за лепак за нокти, лажните нокти можат да се користат), но налепницата за лепак за нокти не е толку добра како течен лепак, ако сакате да трае подолго, ве молиме користете Течен лепак, ефектот може да трае 1 до 2 недели. 【Лесно е да се примени】 Наместо да потрошите многу време и пари во салонот за нокти, можете да го промените стилот на ноктите за 15 минути во секое време и каде било. (Лажните нокти ќе останат подолго ако ги исчистите ноктите пред употреба и да избегнете вода во првата час на носење). 【Квалитет и услуга】 ви носи висококвалитетна акрилна уметност за нокти, притиснете на ноктите. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви обезбедиме задоволителни резултати од обработката. 【Колку се природни : : овие лепак на ноктите кратки се направени со мек гел што е мек и флексибилен, нула притисок врз креветите за нокти и се чувствуваат како вистински нокти. Врвно одговара на креветот за нокти со нежен флекс и беспрекорна линија на кутикули. 【Нежно на рацете : натопете раце во топла вода 10 минути за лесно, отстранување без оштетување со нежно кревање нокти од страната. Отстранете го вишокот на лепак со тампон за нокти и чувајте ја повторна употреба. 【Траен ефект】 : Можете да ја користите налепницата за лепак за нокти што ја даваме (користете налепница за лепак за нокти, лажните нокти можат да се користат), но налепницата за лепак за нокти не е толку добра како течен лепак, ако сакате да трае подолго, ве молиме користете Течен лепак, ефектот може да трае 1 до 2 недели. 【Лесно е да се примени】 Наместо да потрошите многу време и пари во салонот за нокти, можете да го промените стилот на ноктите за 15 минути во секое време и каде било. (Лажните нокти ќе останат подолго ако ги исчистите ноктите пред употреба и да избегнете вода во првата час на носење). 【Квалитет и услуга】 ви носи висококвалитетна акрилна уметност за нокти, притиснете на ноктите. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви обезбедиме задоволителни резултати од обработката.

Главните карактеристики

Избор на клиент