NIBYQ 2PCS Univeral Heavy Duty 20A 125V DPST 4 Терминал Вклучено/Исклучено рокер прекинувач за метални метални не'рѓосувачки челик врв
Новак

NIBYQ 2PCS Univeral Heavy Duty 20A 125V DPST 4 Терминал Вклучено/Исклучено рокер прекинувач за метални метални не'рѓосувачки

DEN 589.92

Во достапна форма

Овој прекинувач за вклучување исклучителна изработка, обезбедување на квалитет за 2 години Ако има проблеми со квалитетот во рок од 2 години, можете да ни испратите е -пошта. Ние ќе ви испратиме нови; Име на производ : Прекинувач за префрлување; Земја на производство : Кина;. Должината на навојниот дел плус шипката е вкупна 36мм, вкупна големина (приближно) : 3,3x 2 x 6,6см/1,3 "x 0,79" x2. Тип : On-Off ; Тип на конектор : DPST, 4 терминален игла; Дијаметар на дупката за монтирање : 12мм. Оценет напон Име на производ : Прекинувач за вклучување; земја на производство : Кина;. Должината на навојниот дел плус шипката е вкупна 36мм, вкупна големина (приближно) : 3.3x 2 x 6,6cm/1,3 "x 0,79" x2. Тип : On-Off; Тип на конектор : DPST, 4 терминален пин; Дијаметар на дупката за монтирање : 12мм. Номинален напон и струја : 20 A 125 V AC 15 A 250 V AC ; Механички живот : Повеќе од 80.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дермагинат/Ag 4x5
Новак
Дермагинат/Ag 4x5
Во достапна форма
DEN 201.60
Вреднување на стоката: