Олса алатки за алатки за алатки, лагер за фиоки и лагер за полици, црна 16 инчи x 16 стапки x 1/8 дебела | Премиум не лепило не-лизгачки перфорирана алатка за површини на г?
Новак

Олса алатки за алатки за алатки, лагер за фиоки и лагер за полици, црна 16 инчи x 16 стапки x 1/8 дебела | Премиум не лепило не-лизгачки

DEN 1.67

Во достапна форма

★ Силен материјал од дебелина од 3,2 мм - лагер за алатки OLSA алатки е исклучително густа и може да ги издржи вашите најтешки и најтешки алатки Никогаш не грижете се за кршење или кршење на облоги на градите на алатката повторно! Секоја ролна доаѓа со 16 ”x 16ft перфориран лагер за алатки. Почувствувајте што значи квалитетот на алатките OLSA со свои две раце. ★ Заштитете ги вашите алатки - Зошто да ги оставите вашите алатки ранливи? Не ги гребете и судирате вашите скапи алатки - оваа лагер за фиоки за градите на алатката има тежок, текстуриран материјал за пена за пена што се фаќа за сите ваши алатки додека ја отворате вашата алатка. Тоа помага да се заштити површината од маснотии, масло, гребнатини, истури и обезбедува заштитни перничиња за вашите алатки. ★ Површина што не е лизгање - Недалезивниот материјал на лагерниот кабинет OLSA Tools ви овозможува лесно да го репозиционирате или да го преместите каде и да ви треба. Ако треба да ја прилагодите големината, сè што треба да направите е едноставно да го исечете на големина со пар ножици или брич. Перфорираната површина обезбедува влечење за да се спречат лизгање и да ги задржите вашите алатки да се лизгаат едни во други. ★ Повеќекратни намени - Не само што е алатки со тешки алатки за алатки ОЛСА одлично за градите на алатки; Можете да го користите насекаде! Совршено за вашиот кабинет, фиока за кујна, полица за жица или полици, кутии со алатки за камиони и многу повеќе. Лагер е доволно ублажен за да ги заштити вашите алатки додека е разноврсен за употреба на различни места. Загарантирано е задоволството на алатките OLSA - Купување на алатки OLSA значи дека купувате квалитет. Ние нудиме решенија за рачни алатки на илјадници среќни клиенти. Сите наши производи се поддржани со ограничена гаранција за живот што можете да ја користите насекаде! Совршено за вашиот кабинет, фиока за кујна, полица за жица или полици, кутии со алатки за камиони и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент