5д дијамантски сликарски аниме комплети за возрасни, целосна тркалезна кристална кристална ринестон дијамантска уметност занает за подарок за украси за домашни wal
Новак

5д дијамантски сликарски аниме комплети за возрасни, целосна тркалезна кристална кристална ринестон дијамантска уметност занает за подарок

DEN 3.00

Во достапна форма

【Опуштете се и уживајте во животот】 Дијамантското сликарство е забавно DIY, ако ви се допаѓа ова аниме, верувам дека ќе ви се допадне оваа дијамантска слика! Можете да креирате своја работа, да уживате во искуството на DIY A Painting, ова е во моментов најпопуларна DIY 【Висок квалитет】 5Д дијамантски сликарство со употреба на еколошки лепило, супер лепливо, може да се чува долго време, совршено за украсување на домот. Идеално за забава за слободно време, подобрување на вашата способност за DIY. 【Повеќе дијаманти】 Ние нудиме дополнителни 30% од дијамантите во секоја боја, а сите слики со дијаманти се строго прегледани и тежат за да се осигура дека ниту еден дијамант не недостасува. Дијаманти, пенкало за дијаманти, пластична лента за дијаманти, лепак за дупчење и торби за само-запечатување. Завршете ја сликата лесно. 【Единствена декорација】 Комплетот за сликање со дијаманти ќе биде убав подарок за Божиќ, роденден, Нова Година, Денот на благодарноста, годишнина. Тоа е најдобриот избор да го ослободите стресот, да добиете чувство за достигнување и збогатување на вашето слободно време. Многу погоден за спална соба, дом, студија, трпезарија и други места. Кога светлината ќе ја допре дијамантската слика, ќе заблеска, што ќе ја направи вашата соба пообоен. 【100% гаранција за задоволство】-Обезбедуваме 100% задоволителна услуга на клиентите. Ако пакетот е оштетен на патот, ве молиме контактирајте со нас, 100% наплата или преиспитајте. Благодарам однапред! Уживајте во шопинг!. 【Опуштете се и уживајте во животот】 Дијамантското сликарство е забавно DIY, ако ви се допаѓа ова аниме, верувам дека ќе ви се допадне оваа дијамантска слика! Можете да креирате своја работа, да уживате во искуството на DIY A Painting, ова е во моментов најпопуларна DIY. 【Висок квалитет】 5Д дијамантски сликарство со употреба на еколошки лепило, супер лепливо, може да се чува долго време, совршено за украсување на домот. Идеално за забава за слободно време, подобрување на вашата способност за DIY. 【Повеќе дијаманти】 Ние нудиме дополнителни 30% од дијамантите во секоја боја, а сите слики со дијаманти се строго прегледани и тежат за да се осигура дека ниту еден дијамант не недостасува. Дијаманти, пенкало за дијаманти, пластична лента за дијаманти, лепак за дупчење и торби за само-запечатување. Завршете ја сликата лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент