Хардвер пролетен притисок пролет Висока еластична оцрнување на пролет Манган челик притисок пролетна жица Дија 1.2мм Надворешна диа 15мм должина 10-50мм 10 парчиња
Новак

Хардвер пролетен притисок пролет Висока еластична оцрнување на пролет Манган челик притисок пролетна жица Дија 1.2мм Надворешна диа

DEN 3.00

Во достапна форма

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна и најеластична пролет Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. Дијаметар на жица : 1,2мм. Надворешен дијаметар : 15мм. Должина : 10/15/20/25/30/35/40/45/50мм. Заменете ги вашите истрошени и опасни извори и вратете ја моќноста на старите подложни под -производи. Производи Опис : Модел : Манган челичен притисок пролетенматеријал : 65 манган чешлички : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина Дијаметар на должина : 1,2mmouter Дијаметар : 15ммл должина : 10/15 /20/25/30/35/40/45/50 MMCOLOR : Black Notes ● Ако треба да купите повеќе од една ставка, прво можете да додадете количка за купување, ќе има поголем попуст. ● Можеме да обезбедиме големо ако ви треба Голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме ● Купувањето на различни производи може да резултира во необична такса за испорака.

Главните карактеристики

Wire diameter *Outer diameter* Length :

Избор на клиент