Маскирана лента Декоративна леплива лента 1,5 см x 7 m
Новак

Маскирана лента Декоративна леплива лента 1,5 см x 7 m

DEN 364.32

Во достапна форма

Декоративна лента за белешка и други креативни активности Боја : повеќебојно. Материјал : хартија. Тип : Лепички ленти. Бренд : маскирање лента. Декоративна лента за белешка и други креативни активности. Боја : повеќебојно. Материјал : хартија. Тип : Лепички ленти. Бренд : маскирање лента. Лента со боја на мијалки за белешка. Лепичката лента е задолжителна алатка за белешки. Совршено е за украсување штандови, уметнички дела и сè што сакате. Лентата е лесна за репозиционирање и може да се излупи од хартијата без да се пробие. Слободно можете да го комбинирате со други ленти за маскирање од ист опсег за да ги обоите вашите креации. Облекувањето на вашите креации и украсувањето на вашиот дом е многу полесно со леплива лента. Димензии на лента : 1,5 см х 7м.

Главните карактеристики

Избор на клиент