Century Spring C-520 COMPRESSION пролет со 3/16 надворешен дијаметар
Новак

Century Spring C-520 COMPRESSION пролет со 3/16 надворешен дијаметар

DEN 1214.40

Во достапна форма

0,016 Дијаметар на жица 0,272 цврста висина. 0,81 фунти максимално безбедно оптоварување. 0,016 Дијаметар на жица. 0,272 цврста висина. 0,81 фунти максимално безбедно оптоварување. 6 пакувања, 3/16 "OD, компресија пролет, должина од 7/8", 0,016 "Дијаметар на жица, .272" цврста висина, .81 lb Максимално безбедно оптоварување, полибаг.

Главните карактеристики

Избор на клиент