Qiilu USB полнач за продолжување, полнач за продолжување, полнач за проширување на автомобили USB порт -адаптер за адаптер за автоматски приклучок за автоматски приклуч?
Новак

Qiilu USB полнач за продолжување, полнач за продолжување, полнач за проширување на автомобили USB порт -адаптер за адаптер за автоматски

DEN 207.52

Во достапна форма

★ Кабел за екстра долги полнење - Посветен приклучок за USB продолжение на кабелот може совршено да го реши проблемот со ограничување на растојанието за време на полнењето Големина на порта за проширување : Околу 34x23mm / 1.9 инчи, може да ги задоволи вашите различни потреби за полнење. ★ Исклучителна занаетчиство - Надворешна не-деструктивна инсталација, продолжениот полнач USB го проширува USB-штекерот на оригиналната кутија за ракавици за автомобили до централната конзола, приклучокот и репродукцијата. Строго произведени во согласност со оригиналните фабрички стандарди, стабилни перформанси, голема сигурност и долгорочна употреба. ★ ABS материјал - Адаптерот за полнач на автомобили е изработен од висококвалитетен ABS материјал, кој е издржлив и има долг животен век, што ве прави да се чувствувате лесно. Лесно за одржување, намалување на трошоците за замена и продолжете го услужниот век на опремата. ★ Широка апликација - УСБ-приклучокот за автомобили има широк спектар на апликации, не само во автомобилот, туку и во вашиот полнач за мобилни телефони USB. Лесен и мазен изглед, многу погоден за најважни работи за патувања, канцеларии или дома, погодни за сите видови на USB интерфејс мобилни уреди. ★ УСБ-интерфејс - УСБ-полначот за проширување на автомобилот е пофлексибилен, лесен за свиок и лесен за складирање и носење при излегување. Да ви обезбедиме поудобни потреби за полнење, приклучок и игра, е кабел за полнење со високи перформанси. ★ Кабел за екстра долги полнење - Посветен приклучок за USB продолжение на кабелот може совршено да го реши проблемот со ограничување на растојанието за време на полнењето. Големина на порта за проширување : Околу 34x23mm / 1.9 инчи, може да ги задоволи вашите различни потреби за полнење. ★ Исклучителна занаетчиство - Надворешна не-деструктивна инсталација, продолжениот полнач USB го проширува USB-штекерот на оригиналната кутија за ракавици за автомобили до централната конзола, приклучокот и репродукцијата. Строго произведени во согласност со оригиналните фабрички стандарди, стабилни перформанси, голема сигурност и долгорочна употреба. ★ ABS материјал - Адаптерот за полнач на автомобили е изработен од висококвалитетен ABS материјал, кој е издржлив и има долг животен век, што ве прави да се чувствувате лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Астра М5316 Црно
Новак
Астра М5316 Црно
Во достапна форма
DEN 2.33
Вреднување на стоката: