Плочи за shungite за мобилни телефони, таблети, лаптопи | Шунгит налепници за електроника со света геометрија - сет од 2, голема чинија со коцка на Метатрон
Новак

Плочи за shungite за мобилни телефони, таблети, лаптопи | Шунгит налепници за електроника со света геометрија - сет од 2, голема чинија

DEN 1268.80

Во достапна форма

Метатронска коцка за трансформација : 50мм тркалезна плоча на Шунгит е врежана со метатронската коцка - универзално ја претставува 3 -димензионалноста на просторот, симболизирајќи го единството на конечниот со бесконечноста и не потсетува на loveубовта и рамнотежата во рамките Уникатен дизајн : Дизајнот на светата геометрија со коцка на Метатрон додава допир на елеганција на вашата електроника, истовремено промовирајќи рамнотежа и хармонија. Карактеристики : Изработено од чист камен Shungite, познат по своите својства за заземјување и прочистување. Лесно се придржува на мобилните телефони, таблетите и лаптопите, обезбедувајќи заштитна енергија и заштити против негативни енергии. Автентичен shungite : Сите наши производи од shungite се добиени директно од Карелија, Русија, избрани со рака и тестирани за автентичност. Ние користиме автентични црни плочи на Shungite за да помогнеме во намалувањето на влијанието на електронските уреди. Овој комплет вклучува 5 полирани, лепливи плочи за шингит, кои можат да бидат прикачени на лаптопите, мобилните телефони, таблетите, рутерите за Wi-Fi, микробрановите печки или паметните мерачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент