Битови на рутерот 35 парчиња 6мм рутер рутер бит постави волфрам карбид секач за обработка на дрво ротирачка алатка за професионално обработка на дрво или DIY
Новак

Битови на рутерот 35 парчиња 6мм рутер рутер бит постави волфрам карбид секач за обработка на дрво ротирачка алатка за професионално обработка

DEN 350.40

Во достапна форма

Сеопфатен сет на 35 парчиња на TCT -от на рутер 6мм фитинзи за шанк. Силен тонфрам карбид (TCT). Овие битови на рутерот можат да бидат презаситени по потреба. Комплетот на рутерот бит е лесен и компактен, лесен за носење, исто така погоден за полирање за украсување на домови, совршен за лесна индустрија. Сеопфатен сет на 35 парчиња на TCT -от на рутер. 6мм фитинзи за шанк. Силен тонфрам карбид (TCT). Овие битови на рутерот можат да бидат презаситени по потреба. Комплетот на рутерот бит е лесен и компактен, лесен за носење, исто така погоден за полирање за украсување на домови, совршен за лесна индустрија. Опис : 35pcs 6mm Shank Router Bit Set Tungten Carbide Cutter Roptary Toolspecifications : Име на производ 35 PCS 6mm Shank Router Bitmfare Tungsten Tungsten Carbide Shank Дијаметар 6 MMColor Yellow Quantity 35 PCSFEATURES : - Сеопфатен сет на 35 парчиња сет на TCT TIPPED ROUTER BITS. Тунгстен карбид на тон (TCT) .

Главните карактеристики

Избор на клиент