ZSBLXHHJD Абразивен пакет со шкурка од 20 5 /125мм шкурка со тркалезни дискови окови со 8 дупки за пескарење на диск 40-2000 алатки за полирање на диск
Новак

ZSBLXHHJD Абразивен пакет со шкурка од 20 5 /125мм шкурка со тркалезни дискови окови со 8 дупки за пескарење на диск 40-2000 алатки

DEN 501.60

Во достапна форма

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Материјал : Алуминиум оксид. Дамтер : 5 инчи/125мм. Grits : 40#, 60#, 80#, 100#, 120#, 150#, 180#, 240#, 320#, 400#, 600#, 800#, 1000#, 1200#, 1500#, 2000#. Број на дупки : 8 дупки. Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Материјал : Алуминиум оксид. Дамтер : 5 инчи/125мм. Grits : 40#, 60#, 80#, 100#, 120#, 150#, 180#, 240#, 320#, 400#, 600#, 800#, 1000#, 1200#, 1500#, 2000#. Број на дупки : 8 дупки. Лесно е за употреба, опфаќа голем број на области одеднаш, ја завршува работата ефикасно и ви заштедува време. Не мора да ја исечете шкурката на сите временски рамки : Материјал : Алуминиум оксидаметар : 5 инчи/125ммгрит : 40#, 60#, 80#, 100#, 120#, 150#, 180#, 240#, 320#, 400 #, 600#, 800#, 1000#, 1200#, 1500#, 2000#Број на дупки : 8 holesthe grit поголеми, песочни финери : широко применливи, многу погодни за полирање метал, дрво, жад и друга индустрија на металик и неметални материјали на разни комплексни површински 'рѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент