Месинг завртки од месинг од 660 парчиња месинг вметнува месинг сврзувачки елементи со рамна глава навртка на рака навртката на орев метрички метрички комплет за оре
Новак

Месинг завртки од месинг од 660 парчиња месинг вметнува месинг сврзувачки елементи со рамна глава навртка на рака навртката на орев

DEN 2.00

Во достапна форма

Комплет за поправка на конец- изработен од материјал за употреба Завртки за само-дупчење-Ореви работат одлично кога е потребно лесно расклопување и повторното поставување на производи. Сет за поправка на навој- Вметнете орев е широко во сите сфери на животот, широко во автомобилската индустрија, уредите, мобилните телефони на потрошувачката електроника, компјутерите и другите пластични школка. Орев за завртки за месинг- ореви работат одлично кога е потребно лесно расклопување и повторно поставување на производи. Ореви за занишање на јаглерод челик- Компактен по големина, светлина во тежина, лесен за носење. Комплет за поправка на конец- изработен од материјал за употреба. Завртки за само-дупчење-Ореви работат одлично кога е потребно лесно расклопување и повторното поставување на производи. Сет за поправка на навој- Вметнете орев е широко во сите сфери на животот, широко во автомобилската индустрија, уредите, мобилните телефони на потрошувачката електроника, компјутерите и другите пластични школка. Орев за завртки за месинг- ореви работат одлично кога е потребно лесно расклопување и повторно поставување на производи. Ореви за занишање на јаглерод челик- Компактен по големина, светлина во тежина, лесен за носење. Список на пакети 2 парчиња X 1 сет од 330pcs -m5 Карактеристики на поставување на ореви - Вметнете орев е широко во сите сфери на животот, широко во автомобилската индустрија, уредите, мобилните телефони за потрошувачка електроника, компјутерите и другите видови на пластични метрички метрички навртки. - Оревите работат одлично кога е потребно лесно расклопување и повторно поставување на производи од не'рѓосувачки челик. - Материјал : Вметнување на навој од месинг. - Боја : Како што е прикажано навојни инсерти, навој, вметнете ја навртката за заклучување на навртки за вметнување на дрво, вметнува месинг, вметнете ореви од дрво, вметнете комплет залепено орев од дрво, вметнете орев, топлинска топлина, сет за вметнувања за пластика, месинг на пластика, склопена обвивка за класификација на обвивка, завртка за завртки за завртки.

Главните карактеристики

Избор на клиент