„Отров - 6“ етикети/налепници, 4 x 4, црно/бело, 500 етикети по ролна
Новак

„Отров - 6“ етикети/налепници, 4 x 4, црно/бело, 500 етикети по ролна

DEN 388.80

Во достапна форма

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Табела на врвни диспензери Достапни броеви на акции SL9506, SL9512 и SL9518. Диспензери за монтирање на wallидови Достапни броеви на акции LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250. Земја на потекло : Соединетите држави. 4 x 4 " -" отров - 6 "етикети. Смело упатства за прикажување и предупредувања со етикети чувствителни на притисок. Табела на врвни диспензери достапни броеви на акции SL9506, SL9512 и SL9518. Wallидни диспензери за монтирање Достапни броеви на акции LDM250, LDM450, LDM850 и LDM1250.

Главните карактеристики

Избор на клиент