[2-пакет] За Samsung Galaxy Tab S7+ / S7+ плус заштитник на екранот [калено стакло], Супергардц, 9H, 0,3мм, 2,5Д тркалезен раб, анти-гребење, анти-бабл [замена на животниот век]
Новак

[2-пакет] За Samsung Galaxy Tab S7+ / S7+ плус заштитник на екранот [калено стакло], Супергардц, 9H, 0,3мм, 2,5Д тркалезен раб, анти-гребење,

DEN 255.84

Во достапна форма

Заштитник на екранот за Samsung Galaxy Tab S7+ / S7+ Plus Гаранција за замена на животниот век на живот без ризик. 100% гаранција за задоволство. Висококвалитетно оптички стакло со калено стакло : Најдобар материјал за заштита на вашите уреди. Анти-меур, анти-крик, анти-прстин отпечаток и расипување. Тежина од 9 H : Значително подобрена отпорност на гребнатини и капки со големо влијание. Ултра чиста и реална чувствителност на допир : 99% транспарентност за јасност на HD и обезбедуваат природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. 2,5Д круг анти-чип раб : Овозможете непречен допир и значително подобрена издржливост. Заштитниците на екранот Super Guardz се направени од највисок квалитет на оптички стакло со оптички одделение : Најдобар материјал за заштита на вашите уреди од гребнатини и Карактеристики на капки со големо влијание : 9 H тврдост : Дури и предмети како што се ножеви и клучеви нема да гребете калено стакло ултра јасно : 99% транспарентност на транспарентноста : 99% транспарентност на транспарентност За HD јасност реална чувствителност на допир : природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. БЕСПЛАТНО : Површината за самоодржување за да се спречи генерирање на меурчиња за лесна инсталација Олеофобична обвивка : Спречете отпечатоци од прсти и други загадувачи на нафта. Заштита на УВ : Го намалува оптоварувањето на очите предизвикано од вашиот екран.

Главните карактеристики

Избор на клиент