Tianle USB C продолжено кабел 1M/3.3FT, USB 3.1 Gen2 10Gbps тип Ц машки до женски Thunderbolt 3 кабел за полнење, 4K видео проширување на кабелот компатибилен со MacBook Pro, iPad Pro, USB C Hub, црна
Новак

Tianle USB C продолжено кабел 1M/3.3FT, USB 3.1 Gen2 10Gbps тип Ц машки до женски Thunderbolt 3 кабел за полнење, 4K видео проширување

DEN 1.00

Во достапна форма

【Издржлив USB C 31 Gen 2 Продолжен кабел】 Ова е USB C 3.1 Gen2 продолжен кабел со брзина на трансфер до 10 Gbps што е еквивалентно на 900 MB / S. Можете да преземете филмови во секунди. Овој кабел е кабел за полнење 5 A / 20 V, може да достигне брзина на полнење од 100 W. Ве молиме, проверете дали вашиот кабел за полнење и поддршка за полнач 5 A / 20 V. Тогаш можете да уживате во супер-брзо полнење со овој USB-C продолжен кабел. 【USB C продолжение кабел】 Наменет за проширување на USB C-портата на USB-C уредите што го олеснува поврзувањето на уредите за поголема погодност. Совршено работи за мнозинство уреди кои имаат USB-C порт, вклучувајќи Mac Book Pro/Air, Switch, Huawei, Galaxy и многу повеќе. 【Поддршка 4 K@60 Hz Видео и аудио трансмисија】 до 60 Hz 4k Пренесување на видео сигнал за врската помеѓу вашата Mac-книга со друг монитор или приказ со USB Type-C интерфејс. Забелешка : Ве молиме, проверете дали и вашиот влезен лаптоп и излез монитор тип Ц портите за поддршка на видеото во и надвор од функцијата (Thunderbolt 3). 【Безбеден и сигурен】 Кабел за продолжување на типот C 3.1 Вграден отпорник за влечење 56Ω и 22awg дебели бакарни јадра за да се обезбеди безбедност на вчитување. 20,000 пати тест за приклучок и 20,000 пати тест за свиткување обезбедуваат максимална издржливост. 5x Трајлив најлон-плетен кабел во комбинација со алуминиумска легура, обезбедува цврста и без заплеткана. Одличен избор за траен и економичен USB-C на USB-C кабелот. 【Синхронизација на податоци со голема брзина и супер брзина на податоци】 Овој USB-C машки до женски адаптер кабел (USB 3.1 Gen 2) поддржува 100 вати брзо полнење на MAX 20 V 5 A струја и трансфер на податоци од 10 Gbps. Помалку време за чекање, повеќе време за забава. Важна белешка : Овој производ е компатибилен со Thunderbolt 3, но брзината на пренесување е ограничена на Max 10 Gbps. 【Издржлив USB C 3.1 Gen 2 Продолжен кабел】 Ова е USB C 3.1 Gen2 продолжен кабел со брзина на трансфер до 10 Gbps што е еквивалентно на 900 MB / S. Можете да преземете филмови во секунди. Овој кабел е кабел за полнење 5 A / 20 V, може да достигне брзина на полнење од 100 W. Ве молиме, проверете дали вашиот кабел за полнење и поддршка за полнач 5 A / 20 V. Тогаш можете да уживате во супер-брзо полнење со овој USB-C продолжен кабел.

Главните карактеристики

Избор на клиент