Ashata Magnetic Levitating Bluetooth звучник, срце во форма на срце 360 степени магнетна безжична пловечка звучник, подароци за роденденски годишнини на в Valentубените Божиќни мајки Д?
Новак

Ashata Magnetic Levitating Bluetooth звучник, срце во форма на срце 360 степени магнетна безжична пловечка звучник, подароци за роденденски

DEN 1.33

Во достапна форма

Левитација на топката : Магнетната левитативна топка е транспарентна сфера, која има вечен цвет и пар за бакнување внатре, интересна и симпатична, соодветна како декорација Ротабилен дизајн : Магнетниот левитиран Bluetooth звучник доаѓа со магнетна топка за левитација, која лебди во воздухот како магична топка и ротира 360 степени кога свири музика. Контрола на допир : Левитација на Bluetooth звучник со дизајн на контрола на допир, контрола на допир на централна контрола на допир, еден допир за вклучување и исклучување, прилагодете ја јачината на звукот, вклучете го ефектот на светлината. Лесен за употреба : Магнетниот безжичен пловечки звучник е приклучок и игра, поврзете го кабелот за напојување и работа, нема потреба да се грижите за звучникот надвор од моќност, удобен и брз. Применливи сцени : Пловечки звучник со Bluetooth не само што може да свири музика, лебдечката топка исто така може да осветли и да ротира, интересна и интерактивна, погодна за спална соба, студија, дневна соба, итн. Има вечен цвет и пар за бакнување внатре, интересна и симпатична, соодветна како декорација. Ротабилен дизајн : Магнетниот левитиран Bluetooth звучник доаѓа со магнетна топка за левитација, која лебди во воздухот како магична топка и ротира 360 степени кога свири музика. Контрола на допир : Левитација на Bluetooth звучник со дизајн на контрола на допир, контрола на допир на централна контрола на допир, еден допир за вклучување и исклучување, прилагодете ја јачината на звукот, вклучете го ефектот на светлината.

Главните карактеристики

Item Type:
Magnetic Levitating Bluetooth Speaker
Material:
ABS
Bluetooth:
5.0
Receiving Distance:
About 10 Meters/32.8ft
Scope of Application:
Birthday Gift, Valentine's Day Gift, Newlywed Gift, Etc.
Applicable Scene:
Bedroom, Study, Living Room, Etc.
Voltage:
100‑240V
How to Use:
See instructions for use in detail:
PackageList:
1 x Speaker:
1 x Instruction Manual:
1 x Levitating Ball:
1 x Power Cord:
1 x Auxiliary Tools:

Избор на клиент