Ironелезо ° рачка на колба Паракорд - се вклопува шишиња со вода со вода - издржлив носач, безбедни додатоци, кабел за ленти за преживување, безбедносен прстен и караби
Новак

Ironелезо ° рачка на колба Паракорд - се вклопува шишиња со вода со вода - издржлив носач, безбедни додатоци, кабел за ленти

DEN 159.20

Во достапна форма

Рачката со железна колба Паракорд вклучува метален карабинер, а упатствата се во видеото и втората слика Компатибилност : Рачката на падолијата одговара на сите шишиња со вода во стилот на железо со шишиња во следниве различни големини 10 мл, 14 мл, 18 мл, 22 мл, 32 мл, 40 мл и 64 мл. Функционален дизајн : Рачката на Paracord Iron Flask го прави многу лесен и погодно да ја носите вашата гломазна колба со вас. Врвен квалитет на изрез : рачката на парокарот е направена од највисок квалитет на јажиња (550 + 350). Загарантирано 100% задоволство : гарантираме дека висококвалитетното шише со железна колба сигурно ќе ве задоволи! Ако, од која било причина, не сте 100% задоволни од вашата железна колба, ние ќе ви издадеме целосна наплата или размена!.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Anncus QFP128 09397822
Новак
Anncus QFP128 09397822
Во достапна форма
DEN 2.00
Вреднување на стоката: