Книга за прикажување на боја на NMKL38 240 за боја на нокти за DIY Nail Polish UV Gel Card Card Card Salon со совети за нокти
Новак

Книга за прикажување на боја на NMKL38 240 за боја на нокти за DIY Nail Polish UV Gel Card Card Card Salon со совети за нокти

DEN 316.80

Во достапна форма

Материјал : хартија Големина : 29,5 x 26,5 x 3 cm / 11. Држете до 240 гелови за лак за боја на нокти. Дизајн на облик на книги, лесен за организирање картички во боја и носење. Дизајн на моден кожен капак. Слотови за картички со овална форма се вклопуваат во овални лажни совети за уметност за нокти. Најдобар начин за чување на вашите картички во боја и обележување на вашето мастер парче. Книга за прикажување на ноктите 1 x 240 бои. 1 x 240pcs овални совети за пракса на ноктите (10 лист/сет, природно). Луксузен дизајн - Текстурирана вештачка кожна обвивка. Класична боја - Црното секогаш е основниот елемент на модата. Умерена големина - доста костуми за носење и патување. Совпаѓање на лажни совети за уметност за нокти за табелата за книги за боја на ноктите. Совршена алатка за практика на уметност за нокти, исто така одлична за дизајни за уметност за нокти и приказ на боја. Кожа за облик на облик на облик на боја на книгата за 240 различни бои. Одлична алатка за прикажување на UV гел/гел нокти колекции на бои. Подредете го вашиот лак за уметност за нокти и лесно може да се појави вашиот лак за нокти. Создадете своја сопствена табела за прикажување на боја со совети за уметност со лажни нокти.

Главните карактеристики

Избор на клиент