Делови на алатки 1/4 Хекс -шанк вежба магнетна шрафцигер бит 60мм прилагодлива лента за продолжување
Новак

Делови на алатки 1/4 Хекс -шанк вежба магнетна шрафцигер бит 60мм прилагодлива лента за продолжување

DEN 1504.00

Во достапна форма

Пакетот вклучува : 1 лента за продолжување | 1/4 INCH HEX SHANK SHANKWALL BIT BIT. За употреба со вежби и шрафцигери за напојување. Овозможува точна работа со завртки за сув ид. 100% сосема нов и висок квалитет. Пакетот вклучува : 1 лента за продолжување |. 1/4 INCH HEX SHANK SHANKWALL BIT BIT. За употреба со вежби и шрафцигери за напојување. Овозможува точна работа со завртки за сув ид. 100% сосема нов и висок квалитет. Описи : 100% нови и високо квалитетни карактеристики : 1/4inch хексадецимален држач за бит за завртки за шрапови за употреба со вежби и шрафциер за напојување за точна работа со завртки за скрипти : 100% сосема нови и високо квалитетни материјали : Chrome-Vanadium Steel Color : Redover All Elteal : : 60mm Hex Shank diameter : 1/4 inch (6.35mm) Quantity : 1 Pc Note : It is manual measurement, there may be 1-2mm error,please to understand.

Главните карактеристики

Избор на клиент