Хамдол 12,5 метри Ноќта на вештерките виси украси со 900 квадратни пајаци и 30 лажни пајаци, застрашувачки гаден затворен затворен украс
Новак

Хамдол 12,5 метри Ноќта на вештерките виси украси со 900 квадратни пајаци и 30 лажни пајаци, застрашувачки гаден затворен затворен украс

DEN 3.33

Во достапна форма

Декорации за Ноќта на вештерките на отворено сет доаѓа со мрежни мрежи и украси за духови 30 парчиња пајаци за животни пајаци се вклучени во украсите на Ноќта на вештерките на пајакот. Духот за висини 12,5 стапки е прикажан со гаден скелет маска и квалитетна црна газа. Со ултра-затегната карактеристика, веб-страницата за Ноќта на вештерките е доволна за да покрие 900 квадратни метри. Голем дух за декорација на Ноќта на вештерките ќе постави гаден расположение веднаш. Декорацијата на пајакот е наједноставниот начин да додадете атмосфера за Ноќта на вештерките во вашата куќа. Колку повеќе ја истегнувате пајатката, толку пореално изгледа и нема оштетување на мебелот. Wth 3 навои за риби, можете да ја поправите декорацијата за духови на Ноќта на вештерките во куќата, дрвото или дворот итн. Користете ја комбинацијата на пајакот и виси дух за да ги привлечете и да ги разбудите пријателите и соседите!. Содржина на пакетот : (250g/8,8 мл) веб -страница за Ноќта на вештерките, 12,5 метри Декорација на духови на Ноќта на вештерките. Декорации за Ноќта на вештерките на отворено сет доаѓа со мрежни мрежи и украси за духови. 30 парчиња пајаци за животни пајаци се вклучени во украсите на Ноќта на вештерките на пајакот. Духот за висини 12,5 стапки е прикажан со гаден скелет маска и квалитетна црна газа.

Главните карактеристики

Избор на клиент