Летни фустани за жени, женски обични фустани светлечки долг макси фустан за годишен фустан за годишен одмор на плажа
Новак

Летни фустани за жени, женски обични фустани светлечки долг макси фустан за годишен фустан за годишен одмор на плажа

DEN 721.76

Во достапна форма

90% полиестер, 10% полиамид ? Забрзана испорака обично TGTRS 5-7 дена? ? За големината : Повеќе информации за големина Ве молиме погледнете ја табелата со големина на сликата, препорачајте 1-2 големина нагоре. Ако имате какви било прашања во врска со фустанот, слободно контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас во рок од 24 часа. ? Материјал : Фустан за жени макси фустани обични долги фустани mgtr од полиестер, мек материјал, лесен и удобен, задолжителен фустан во вашата гардероба, може лесно да се облече или да се облекува, удобниот фустан и да го носите цел ден. ? Features : Summer Dresses Casual Style, Elegant, Sleeveless, Rounded Neckline, V-neck , Racerback, High Wastied, Two Side Pockets, Long Floor Length,Solid Dress, Slim Fitasual Style, Elegant, Sleeveless And Long Sleeve ,Rounded Neckline, Racerback, Високо потрошено, две странични џебови, долга должина на подот, цврст фустан, тенок вклоп, макси фустани за жени лето, затворање на фустанот Бохо макси. ? Повод : Обичен фустан/канцелариски фустан/венчаница/фустан од плажа/фустан за забава/фустан за одмор/фустан од улична облека/коктел фустан/. , Свадба, забава, одмор, улична облека, коктел, секојдневен живот. ? Опис на женски фустани ?? Должина на ракавот : ✔ Безличен / краток ракав / половина ракав / 3/4 ракав / долг ракав? Тип на ткаенина : ✔полистер / памук / постелнина? Должина на фустани : должина на колена / должина на глуждот / ✔maxi / mid-calf / горе колено / мини / ✔floor должина? Сезона : Лето / есен / пролет / зима? Деколте : вратот на бродот / вратот на кукавицата / ✔Crepneck / O-Neck / U-Neck / Train вратот / Eyelet / Halley / Henley / High Deck / Hooced / Mock Reck / Еден рамо / тркач Заден / лажичка вратот / лента / цевка / тешка / ✔V-врат / исклучено рамо? Тип на фустан : Обичен / клуб и ноќ надвор / коктел / формална / работа / венчаници? Белешка за големина ?? Ве молиме, споредете ја табелата со големина внимателно пред нарачката, препорачајте 1-2 големина нагоре.

Главните карактеристики

Избор на клиент