Веспарл Велигденски декор на зајак, велигденски фигурини на зајаци, Велигденски зајаче украси за домот, пролетен декор
Новак

Веспарл Велигденски декор на зајак, велигденски фигурини на зајаци, Велигденски зајаче украси за домот, пролетен декор

DEN 1.00

Во достапна форма

Велигденски украси : Велигденски зајачки семеен декор направен од смола и боја во богата боја Погоден е за пролетна декорација. Велигденски декор : Совршена декорација за велигденски поздрав од маса, полица. Пролетен декор : Симпатична постава за зајаче за пролетен декор за дома. Особено е добредојдено секоја пролет. Велигденски подароци : Шармантните фигурини на зајаче може да бидат како велигденски подароци за пријателите, тоа е одличен подарок за Денот на Велигден, домаќинство. Големина : 6,3 "x3. Изграден бајка за вашите деца кога гномите би работеле добро во мини градина со контејнери или во терариум. Не зазема многу простор. Ако живеете во Мал стан, и немате многу под-простор, оваа мала модерна велигденска фигура е паметен начин за украсување на вашиот одмор, на буџет и за време и за простор. Богатата велигденска боја во слатки гноми го прават вашиот дом смешен.

Главните карактеристики

Избор на клиент