Гимане Јасно Куќиште со [2 Пакет] Заштитник На Екранот за Iphone SE Случај 2022/2020,Iphone 7 8 Случај 4,7-Инчен, Мек Тенок Заштитен Капак На Телефонот Отпорен на Удари за iPhone 7/8/SE 2/SE
Новак

Гимане Јасно Куќиште со [2 Пакет] Заштитник На Екранот за Iphone SE Случај 2022/2020,Iphone 7 8 Случај 4,7-Инчен, Мек Тенок Заштитен

DEN 127.20

Во достапна форма

[Компатибилност] : Специјално дизајниран за i Phone 7/8/SE 2020/SE 2022,4, 7 инчиНе за други модели.Поддршка безжично полнење. [Јасно и Тенок] : Јасен случај секогаш ја покажува оригиналната убавина на вас најновиот i Phone SE 2022.Дизајнот со тенок фит прави да го почувствувате оригиналното чувство на држење. [Заштита За Објектив И Камера] : Подигнете рамки за камера и екран понудете поголема заштита спречете гребење додека го ставате скапиот телефон на површините на авионот.4 агли отпорни на удари се изградени во четирите агли,кога ударот ќе обезбеди силен ефект на апсорпција на удари. [Заштитник на екранот] : Испорачано со заштитник на екранот од калено стакло од 2 пакувања, заштитете го вашиот скап нов телефон со целосна заштита.Калениот филм СО цврстина ОД 9 ЧАСА не само што е отпорен на гребење, туку е и доволно чувствителен за да не ја попречува вашата контрола, јасно прикажете ја содржината на екранот супер HD. [Скапоцено] : Совршени исечоци за i Phone 7/i Phone 8/i Phone SE 2020/i Phone SE 2022 звучници, камера и други порти.Сите копчиња се меки и лесни за притискање. Доволно јасно за да ја одразува оригиналната designетика на дизајнот на вашиот телефон. Доволно тенок за да ви овозможи да го почувствувате оригиналното, убаво чувство за кое е дизајниран вашиот телефон. Се друго што можеме да помислиме дека е тешко ќе биде штета на тоа одлично чувство.

Главните карактеристики

Избор на клиент