Делфин скокачка морска површина на зајдисонце Пу кожни пепелници за пушачи Десктоп пушење на фиока за пепел држач за пепел за домашни канцелариски автомобили Деко
Новак

Делфин скокачка морска површина на зајдисонце Пу кожни пепелници за пушачи Десктоп пушење на фиока за пепел држач за пепел за домашни канцелариски

DEN 0.33

Во достапна форма

СТП кожа Направени во САД или увезени. ✿ Надворешниот прстен на пепелникот е изработен од PU кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајна тврда пластика, која е уникатна по текстура и издржлив. ✿ Изреките на работ на пепелта можат да ги поправат цигарите, да ги спречат да се тркалаат и да ги направат лесни за поставување. ✿ Цилиндричниот дизајн на пепелта е помодерна, и може да ја задржи пепелта добро без да лета наоколу. ✿ Нашите пепелници се фино полирани, рабовите се мазни и нема да ви наштетат на рацете, а внатрешниот wallид е мазен и лесен за чистење. ✿ Нашите пепелници се погодни за дневна соба, спална соба, конференциска сала, канцеларија и украсување на автомобили. Аштрај со висока вредност е полн со стил без оглед на канцеларијата или домот. Направени во САД или увезени. ✿ Надворешниот прстен на пепелникот е изработен од PU кожа, а внатрешниот прстен е изработен од трајна тврда пластика, која е уникатна по текстура и издржлив. ✿ Изреките на работ на пепелта можат да ги поправат цигарите, да ги спречат да се тркалаат и да ги направат лесни за поставување.

Главните карактеристики

Избор на клиент