Harfington Straight Spur Pinion Gear 5mm Внатрешен отвор 10T 1 модул не'рѓосувачки челик Spur Diffiesal Motor Gear RC Делови за замена
Новак

Harfington Straight Spur Pinion Gear 5mm Внатрешен отвор 10T 1 модул не'рѓосувачки челик Spur Diffiesal Motor Gear RC Делови за замена

DEN 2.33

Во достапна форма

Големина - заби : 10 T, надворешен дијаметар : 12мм / 0,47инч, отвор : 5мм / 0,2inch, Ефективна должина на забите : 20мм / 0,79inch, Вкупна дебелина : 25мм / 0,98inch, Модул : 1 мод, агол на притисок : 20 ° МАТЕРИЈАЛ - ПИНИОН моторната опрема е изработена од не'рѓосувачки челик, постабилна, анти -пила, силна и издржлива и издржлива во употреба. Функција - Добрата машинска обработка направи помалку груба и бучава од другите брзини, што ги прави непречено да се тркалаат. Апликација - Добра замена на Gear Pinion за вашиот уред. Белешка - Овошјето на менувачот на Pinion е 5мм, а модулот е 1, ве молиме проверете ја големината пред купувањето. Големина - заби : 10 T, надворешен дијаметар : 12мм / 0,47инч, отвор : 5мм / 0,2inch, Ефективна должина на забите : 20мм / 0,79inch, Вкупна дебелина : 25мм / 0,98inch, Модул : 1 мод, агол на притисок : 20 °. МАТЕРИЈАЛ - ПИНИОН моторната опрема е изработена од не'рѓосувачки челик, постабилна, анти -пила, силна и издржлива и издржлива во употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент