Shosho жени со високи половини хеланки Контрола на стомакот за скулптури со јога панталони w/џебови
Новак

Shosho жени со високи половини хеланки Контрола на стомакот за скулптури со јога панталони w/џебови

DEN 295.20

Во достапна форма

Дебела и истегната Висок пораст со контрола на стомакот на стомакот. 4 пат се протега. Скулптурирање на задник, контрола на криви. Опремени стил со странични џебови. 93%полиестер, 7%спандекс (истегната ткаенина). Еластично затворање. 93%полиестер, 7%спандекс. Цврсто, густо стриптено плетено, високо -активни спортски хеланки јога панталони. Со контрола на стомакот, слабеење, истегнување од 4 пат, контрола на криви, во вграден стил. Со странични џебови за телефон, и панели за мрежни мрежи со вкрстена акцент на каишот. Истегнат и удобно. Моделот носи големина мал. Мерењата се 32 AX24x35 и висината е 5'7 (170,2 см). *Ве молиме, погледнете го мерењето на големината пред да нарачате. Еластично затворање. 93%полиестер, 7%спандекс. Цврсто, густо стриптено плетено, високо -активни спортски хеланки јога панталони. Со контрола на стомакот, слабеење, истегнување од 4 пат, контрола на криви, во вграден стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент