Антистатичка Нараквица, 8 Јамки Лесни За Носење Трендовски Елиминирајте Ја Статичката Нараквица На Телото, Водоотпорна Силиконска Измиена Антистатичка Нараквица,
Новак

Антистатичка Нараквица, 8 Јамки Лесни За Носење Трендовски Елиминирајте Ја Статичката Нараквица На Телото, Водоотпорна Силиконска Измиена Антистатичка

DEN 143.68

Во достапна форма

Водоотпорен Силиконски Материјал : Антистатичката нараквица е изработена од силикон, антистатичката силиконска нараквица е нетоксична, нетоксична, погодна за носење и расклопување, водоотпорна и може да се измие Лесна За Носење : Антистатичката Силиконска нараквица може постојано да чувствува статика на човечкото тело и безбедно да ја ослободи, да го подобри квалитетот на спиењето, да ја подобри фигурата и да го намали воспалението. Трендовски : антистатичка нараквица од 8 јамки може да се користи како декорација или трендовски додаток за носење, удобен и модерен. Широка Примена : Елиминирајте ја статичката нараквица на телото е погодна за трчање, возење, џогирање и други спортови или каква било активност што бара зголемена мотивација или енергија. Идеален Подарок : Антистатичката нараквица е идеален подарок за Велигден, Денот на Мајката, Ноќта на Вештерките, роденденските забави и други фестивали.

Главните карактеристики

Item Type:
Anti Static Bracelet
Material:
Silicone
Weight:
Approx. 34g/1.20oz
Purpose:
Eliminate Static, Anti Static in Winter
Package List:
1 x Anti Static Bracelet

Избор на клиент