Форд Мустанг класична маица со долг ракав GT Cobra Boss 302 Mach 1 Tee
Новак

Форд Мустанг класична маица со долг ракав GT Cobra Boss 302 Mach 1 Tee

DEN 367.20

Во достапна форма

100% памук Направени во САД и увезени. Повлечете го затворањето. Одлично вклопување : Оваа маица со долг ракав се чувствува одлично и одговара на големината. Класична кошула на екипажот Форд Мустанг за мажи е совршен подарок. Тета е одличен подарок за тато, сопруг, син, дечко, дедо, мама, сопруга, ќерка или баба. Ве молиме, проверете ја нашата продавница за смешна, Божиќ, хумор, поп култура, саркастична, маица за мажи за мажи, жени новини маица или облека што дава изјава. Имаме многу дизајни и кошули со грахички. Врвен квалитет : Имаме широк избор на идеи за облека и подароци за мажи, жени и деца, вклучувајќи кошули, врвови на резервоарот, кошули со качулка и многу повеќе. Пронајдете нешто за секого во вашето семејство. Нашите графички маици се отпечатени и дизајнирани во САД од нашиот неверојатен тим на професионалци. Нашиот објект за печатење во Пенсилванија има една од најдобрите печатење на екран и опрема за печатење директно до гарнитури за да обезбеди најдобар можен квалитет. Нашите маички се достапни во многу големини и бои. Прекрасно чувство : Ние нудиме маици со долги ракави кои се 100% американски памук. Хедер Греј 90% американски памук, 10% полиестер. Овие тимови се модерно вклопување. Ние нудиме големини до 2xl и 3xl. Имаме многу машки кошули со кошули, детски кошули, кратенка, Лонглјв и дуксери и џемпери за да избереме, за целото семејство, вклучително и чичко, тетка или најдобар пријател. Карактеристики : јака со двојна игла, јака, прислушен врат и раменици, двојно игла, дно по полите, манжетни за ребра. Забавувајте се : Нашите ладни кошули се направени за да додадат малку забава со многу отпечатоци од маици за да изберете. Бидете во центарот на вниманието на роденден, Божиќна забава или кога сте околу вашите пријатели и семејство. Смешни маички или саркастични новите маици се одлични за да се пробие мразот. Нашите кошули се удобни и одлични квалитетни маици што можете да ги носите на работа или дома. Прекрасна кошула е најдобриот Божиќен подарок за Божиќ, подарок за роденден, подарок за Денот на таткото, подарок за Денот на мајката, подарок за дипломирање, подарок за враќање на училиште. Одржливост : Нашите кошули со памучни маици се направени со одржливост во умот. Памукот е одржливо одгледуван и етички се собира. 100% од остатоци од сечење ткаенини се рециклираат во влакна и се користат во нови производи. 33% од енергијата што се користи за производство на овие кошули со мета доаѓа од обновливи извори. Измивањето на вашиот мета внатре во ладна вода не само што го прави вашиот мета да трае подолго, туку и е добро за земјата, околу 90% од енергијата што ја користи машината за перење оди кон загревање на водата.

Главните карактеристики

Избор на клиент