Случај КАНКСГОГ За Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2022, Капак Отпорен На Удари Со Држач За С-Пенкало + 360° Swivel Kickstand + Ремен За Раце
Новак

Случај КАНКСГОГ За Samsung Galaxy Tab A8 10.5 2022, Капак Отпорен На Удари Со Држач За С-Пенкало + 360° Swivel Kickstand +

DEN 927.84

Во достапна форма

Quessung Tab a8 детска кутија е само За samsung galaxy tab A8 105" таблета 2022 (Модел : SM-X200/ SM-X205). Не за други модели на таблети.☜ Ве молиме проверете го бројот на моделот СМ-т*** во Поставката на вашиот таблет пред да нарачате. Qull-Foll-The Contrection Quoll-The Full-the compertication Е составен од мек надворешен силикон, цврста внатрешна обвивка на КОМПЈУТЕРОТ и врвна рамка за КОМПЈУТЕР. може да го апсорбира ударот од пад или удар од несреќа, обезбедувајќи максимална заштита За Јазичето Галакси А8. €€é 360° Swivel Стојалиштето За преклопување со вртливи 360° обезбедува повеќе агли (30°/45°/60°) за лесно гледање, пишување или цртање. Оваа нараквица е прилагодлива и се врти за едниот рачен дисплеј. Qulestrice Rectouts/прецизен дизајн на сечење, овозможуваат лесен пристап до сите пристаништа.(звучници, копче за јачина на звук, порта за полнење, Камера) и Подигнати рабови за дополнителна заштита на екранот и камерата.

Главните карактеристики

Избор на клиент