Кунлиса Смешни Дакел Мајка Кригла Чаша, Дакел Носи Очила Керамички Кригла-11оз Кафе Млеко Чај Чаша Чај, Подароци За Љубителите На Кучиња Дакел Мајка Куче Мајка Жени ?
Новак

Кунлиса Смешни Дакел Мајка Кригла Чаша, Дакел Носи Очила Керамички Кригла-11оз Кафе Млеко Чај Чаша Чај, Подароци За Љубителите

DEN 0.33

Во достапна форма

1Држи 11 унци од вашето омилено кафе, чај или пијалок, совршена големина за да го започнете утрото како што треба.Направено со висококвалитетна чиста бела керамика од професионалните занаетчии.Совршен и за топли и за ладни пијалоци, како што се кафе, чај, млеко, сок, вода, спортски пијалоци, смути и милкшејкови, чоколадо, какао, пиво, вино, коктели за забави и речиси се што ќе ви падне на ум. Може да работи и како кригла за молив.Совршен избор за подароци за роденденска годишнина, свадба, пензионирање, затоплување на куќата, благодарност, свршувачка, невестински туш, дипломирање,годишнина од пријателството, Божиќно ој во сите други прилики.Оваа керамичка кригла 11oz е HD печатена со мастило со врвен квалитет што нема да исчезне многу години. Безбеден е за Машина за Миење Садови и Микробранова Печка.Секоја кригла е внимателно спакувана во издржлива кутија. Гарантирано ќе пристигнат безбедно и подготвени за подароци.Држи 11 унци од вашето омилено кафе, чај или пијалок, совршена големина за да го започнете утрото како што треба.Направено со висококвалитетна чиста бела керамика од професионалните занаетчии.Совршен и за топли и за ладни пијалоци, како што се кафе, чај, млеко, сок, вода, спортски пијалоци, смути и милкшејкови, чоколадо, какао, пиво, вино, коктели за забави и речиси се што ќе ви падне на ум.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Anncus 10cps 6MBI20GS-060
Новак
Anncus 10cps 6MBI20GS-060
Во достапна форма
DEN 3932.16
Вреднување на стоката: