Комплет за комбинирани комбо-комбо-фотоапарати Navitech и комплет за комбо-комбо со 50-во-1 со интегрирана лента за градите-компатибилен со AdventurePro акција камера
Новак

Комплет за комбинирани комбо-комбо-фотоапарати Navitech и комплет за комбо-комбо со 50-во-1 со интегрирана лента за градите-компатибилен

DEN 280.00

Во достапна форма

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија. Prontеб на предните вредности на вода што ги отповикува со интегрирано куќиште за складирање за да ги заштитите и организираат вашите фотоапарати и додатоци. Прилагодливи, поставени, ленти за рамо за тотална удобност. Интегриран комплет за комбо-комбо со 50-во-1 со случајот Ева. Ранецот на фотоапаратот е одличен додаток со висок капацитет со врвни карактеристики. Класичен ранец за акциони камера дизајниран со современ стајлинг. Неговата трајна надворешна вода што ја отповика водата и исклучителното внатрешно подлога гарантира дека вашиот уред и додатоци се заштитени и безбедни додека лентите за рамо на рамото рамномерно го дистрибуираат товарот за целодневна удобност за носење. Пакетот вклучува : 1 * Чаша за вшмукување 1 * Врзани ленти за осигурување 1 * лента за зглобот 1 * рачен монопод 1 * рачка за велосипеди 1 * лента за градите 1 * монтажа на глава 1 * клуч 1 * Адаптер за монтирање на статив 1 * Монтажа 1 * Повлечена рачка зафат + 1 * завртка 1 * 360 степени за ротација на ротација + 1 * завртка 1 * Монтажа на зглобот + 1 * завртка 1 * Комплет за рака за продолжување на шлемот (рака со монтирање и завртки вкупно во 6 артикли) 2 * Поддршка за прекинувач 2 * Површина J-кука тока 2 * Основно монтирање 2 * завртки 4 * Рамни монтирања 4 * Закривени монтирања 8 * 3 M лепило влошки 12 * анти-мастични интертети.

Главните карактеристики

Избор на клиент