Торба за складирање на баглер, Торба за Носење,Компатибилна Со Повеќето Тостери со 2 парчиња,Со Предна Торба За Додатоци,Која Може Да Собере Додатоци и Џем.Црно, 12 €
Новак

Торба за складирање на баглер, Торба за Носење,Компатибилна Со Повеќето Тостери со 2 парчиња,Со Предна Торба За Додатоци,Која Може

DEN 1.33

Во достапна форма

●КОМПАТИБИЛНОСТ : големината на преносливата кеса за складирање за тостер е 12 инчи (должина) € 7 инчи (ширина) € 7,5 инчи (висина), што е погодно за повеќето тостери со 2 парчиња, како Што се Основите, CUISINART CPT-160, CUISINART CPT-160 BKS и KEEMO Ве молиме потврдете ја и измерете ја големината на вашата машина пред да нарачате. ●ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од најлонска ткаенина со висока цврстина, со одлична отпорност на брчки и гребење и водоотпорни перформанси; 100% ПАМУК ОД ЈП се користи како полнење помеѓу ткаенината и облогата, која има за цел да обезбеди максимална заштита на машината, значително намалувајќи го ризикот од судир, влажност и загадување. ●ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : торбата за складирање машина за леб е дизајнирана со два методи на носење, горната рачка и врската со ременот. Без разлика дали сте дома или патувате или кампувате, доволно е лесно да го носите. Семејни НАЈВАЖНИ РАБОТИ : Без разлика дали сте во кујна или излегувате, можете да го користите за да го заштитите тостерот, да го направите секогаш нов и подготвен за употреба во секое време, насекаде; сивата и црната боја се исто така многу погодни за разни видови украси на домот , е најдобриот подарок за мајка или пријателка. Извонредна ИЗРАБОТКА : извонредните засилувачки шевови обезбедуваат подобра отпорност на кинење и носивост и го продолжуваат работниот век; мазните метални патенти го прават отворањето и затворањето едноставно, а може да се комплетираат со едната рака, што е поудобно Складирање и отстранување на тостерот. ●КОМПАТИБИЛНОСТ : големината на преносливата кеса за складирање за тостер е 12 инчи (должина) € 7 инчи (ширина) € 7,5 инчи (висина), што е погодно за повеќето тостери со 2 парчиња, како Што се Основите, CUISINART CPT-160, CUISINART CPT-160 BKS и KEEMO. Ве молиме потврдете ја и измерете ја големината на вашата машина пред да нарачате. ●ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од најлонска ткаенина со висока цврстина, со одлична отпорност на брчки и гребење и водоотпорни перформанси; 100% ПАМУК ОД ЈП се користи како полнење помеѓу ткаенината и облогата, која има за цел да обезбеди максимална заштита на машината, значително намалувајќи го ризикот од судир, влажност и загадување. ●ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : торбата за складирање машина за леб е дизајнирана со два методи на носење, горната рачка и врската со ременот. Без разлика дали сте дома или патувате или кампувате, доволно е лесно да го носите. Семејни НАЈВАЖНИ РАБОТИ : Без разлика дали сте во кујна или излегувате, можете да го користите за да го заштитите тостерот, да го направите секогаш нов и подготвен за употреба во секое време, насекаде; сивата и црната боја се исто така многу погодни за разни видови украси на домот , е најдобриот подарок за мајка или пријателка.

Главните карактеристики

Избор на клиент