Doitool 12 парчиња гелови од изобилство на гелови силиконски додатоци за складирање на каросерија во боја на печатот, празен повеќе за капаци лосиони за козметика Прес-
Новак

Doitool 12 парчиња гелови од изобилство на гелови силиконски додатоци за складирање на каросерија во боја на печатот, празен повеќе за капаци

DEN 3.00

Во достапна форма

Стр Шишиња со мешан стил : Патувачки контејнери козметички шишиња силиконски полнење празни шишиња за лосион шишиња со шишиња за стискање на шишиња за лосион за климатизери за шампон. Празно шише за патување : Шишето за печатот е едноставно и многу украсно, погодно за повеќето украси во стилот на домот. Контејнер за чистење на лице : Добро изработка на секој детал, можете да го добиете нашето исклучиво шише за лосион во разумно. Контејнер за лосион : Повторно користење и пополнување и, што може да ви понуди долг рок на употреба. Производство за исцедување на цевката за патување : Кога ќе го притиснете шишето, или лосион внатре ќе биде распределен и лесен за нанесување. Шишиња со мешан стил : Патувачки контејнери козметички шишиња силиконски полнење празни шишиња за лосион шишиња со шишиња за стискање на шишиња за лосион за климатизери за шампон. Празно шише за патување : Шишето за печатот е едноставно и многу украсно, погодно за повеќето украси во стилот на домот. Контејнер за чистење на лице : Добро изработка на секој детал, можете да го добиете нашето исклучиво шише за лосион во разумно. Контејнер за лосион : Повторно користење и пополнување и, што може да ви понуди долг рок на употреба. Производство за исцедување на цевката за патување : Кога ќе го притиснете шишето, или лосион внатре ќе биде распределен и лесен за нанесување. Список на пакети со 12 х шишиња Карактеристики -Материјал : ПП, силиконски флип -капаче празно шише -проактивно во употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент