Шарена проверка на плоштади ТВ далечински управувач на држачот за складирање на организатор кутија со 5 оддели за работна површина за домашна канцеларија
Новак

Шарена проверка на плоштади ТВ далечински управувач на држачот за складирање на организатор кутија со 5 оддели за работна површина

DEN 436.64

Во достапна форма

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучителна, елегантна и издржлива, со елегантен и едноставен изглед, погоден за простории за украсување. Далечинскиот управувач е опремена со пет пространи прегради за складирање, кои можат да сместат далечински управувач на ТВ, далечински управувач на Интернет -кутија, далечински управувач со климатик, мобилен телефон, пенкало, ајлајнер, молив за веѓи, мала козметика, четка за шминка и други предмети. Големина на кутија за складирање на далечински управувач : Должина : 21 инчи / 8,3 инчи, ширина : 7,3 см / 2,9 инчи, висина : 12 см / 4,7 инчи, проверете го деталното цртање пред да ја купите големината и купете соодветна и интересна кутија за складирање . Внатре во пакетот : кутија за складирање. Симпатичната кутија за далечинско складирање може да се постави на маси за кафе, маси во кревет, клупи, клупи, маси за облекување, итн. Таа е многу погодна за дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, хотелска декорација на десктоп, на роденден, Денот на вineубените , Домаќин, Денот на благодарноста, итн. Божиќ, совршен подарок за пријатели, колеги и семејство. Податоците за оваа големина се добиваат со рачно мерење. Нормално е дека грешката е во рамките на 1 см. Ако имате какви било прашања за време на купувањето на нашите производи, слободно испратете ни е -пошта и контактирајте не. Doе дадеме се од себе за да ви помогнеме да ги решиме во рок од 24 часа. Ве молиме, бидете сигурни да купите. Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучителна, елегантна и издржлива, со елегантен и едноставен изглед, погоден за простории за украсување. Далечинскиот управувач е опремена со пет пространи прегради за складирање, кои можат да сместат далечински управувач на ТВ, далечински управувач на Интернет -кутија, далечински управувач со климатик, мобилен телефон, пенкало, ајлајнер, молив за веѓи, мала козметика, четка за шминка и други предмети. Големина на кутија за складирање на далечински управувач : Должина : 21 инчи / 8,3 инчи, ширина : 7,3 см / 2,9 инчи, висина : 12 см / 4,7 инчи, проверете го деталното цртање пред да ја купите големината и купете соодветна и интересна кутија за складирање . Внатре во пакетот : кутија за складирање. Симпатичната кутија за далечинско складирање може да се постави на маси за кафе, маси во кревет, клупи, клупи, маси за облекување, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент