убеден8 Пренослива Торба За Тоалет, Торбичка За Шминка За Патување Со Голем Капацитет Со Висечка Кука За Жени Девојчиња, Мултифункционален Организатор На Козметич?
Новак

убеден8 Пренослива Торба За Тоалет, Торбичка За Шминка За Патување Со Голем Капацитет Со Висечка Кука За Жени Девојчиња, Мултифункционален

DEN 155.52

Во достапна форма

€МАТЕРИЈАЛ q торбата за шминка е изработена од супериорна полиестерска и памучна ткаенина Лесен, удобен, отпорен на абење, отпорен на лизгање, водоотпорен и отпорен на влага. Оваа елегантна водоотпорна кутија за складирање е наменета за чување и чување на долна облека и Градници. Модерен дизајн и Голем Капацитет. €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ€23x8, 5x18, 5 cm/ 9x3, 3x7, 2in-23x8, 5x43cm/ 9x3, 3x16 ,9in (отворен) 4 одделни прегради со патент и заден отворен џеб за одлична организација. Погоден за вашето семејно патување за да ги спакувате сите тоалети за мажи, жени и деца. Можете да ставите брич, шампон, средства за чистење и повеќе предмети во пространи прегради. ●ДИЗАЈН НА ТВРДА КУКА●нема потреба да отпакувате предмети или да пребарувате наоколу. Оваа торба за шминка има прикачена пластична кука за закачување што ви овозможува да ја закачите оваа тоалетна кеса на вратата од бањата, шипката за туширање или решетката за крпи. Погодно е да ја закачите торбата кога сте во тоалет. ●СОВРШЕН за ПАТУВАЊА ● овој комплет за козметички организатори е совршен за секој што често патува за бизнис или задоволство со корисна висечка кука, прегради и одличен патент. Можете да ги носите сите потребни гаџети за патување во оваа пренослива торба заедно со вас поради неговиот удобен рачен дизајн. ①БЕЗ РИЗИК, задоволството на Клиентите е наш прв приоритет. ќе ви се допадне нашата висечка тоалетна торба, затоа нашиот производ е поддржан со 100% враќање на парите.

Главните карактеристики

Избор на клиент