Chuang Case за AT & T Fusion 5G Телефонски случај TPU мек силиконски капак, отпорен на силиконски телефон со микрофибер (црна
Новак

Chuang Case за AT & T Fusion 5G Телефонски случај TPU мек силиконски капак, отпорен на силиконски телефон со микрофибер (црна

DEN 3.00

Во достапна форма

Case Силиконски случај】 За тенок и додадете дополнителен дел на вашиот i Phonesupport безжично полнење. 【Назад со заштита на фотоапаратот】 Обезбедува заштита за секој леќа на вашиот AT&T Fusion 5 G, 1 mm за надворешна дизајн на усните, малку повисоко од камерата. 【Течен силиконски случај за】 Направено од врвен течен силикон, мазен допир, анти-прстински отпечатоци, удобно за зафаќање. (Лесно за чистење, прашината може да се избрише со влажна крпа). 【Одличен зафат】 уникатен врвен силиконски материјал кој нуди елегантен, но не и лизгав зафат. 【Замена на живот】 Вие сте секогаш први за нас. Крпа за чистење. Крпа за чистење. Нека секој има производи со висок квалитет и ниска цена е нашата вечна цел.1 : Висококвалитетни материјали : меки и еластични, тенки и светли.2 : Елегантен дизајн : Цврсти бои, концизен стил и прецизно прилагодување : Лесен пристап до сите копчиња и функции.

Главните карактеристики

Избор на клиент