500 Ниво на кошула од кари од Стеф - Стеф Кари уста за уста n wht
Новак

500 Ниво на кошула од кари од Стеф - Стеф Кари уста за уста n wht

DEN 159.84

Во достапна форма

100% памук (Хедер Греј содржи 90% памук/10% полиестер) Официјално лиценцирано од Здружението на играчи во НБА. Гордо и прецизно направено во Остин, Тексас. Опрема и облека за вентилатори во кошарката на Голден Стејт. Облеката и додатоците на Стеф Кари се обични и направени по нарачка!. Оваа кошула на Стеф Кари е совршен додаток на ротацијата на кошарката на секој обожавател на кошарката! За : Нашите памучни маици се совршени околу кошулата за секоја пригода! Доволно разноврсна за BBQ Cookouts или гледање на големата игра на каучот, нашите екстремно меки тимови доаѓаат со смели уметнички дела дигитално печатени на ткаенината што го прави првиот метеж во вашата ротација секој пат! (Хедер Греј содржи 90% памук, 10% полиестер) Одговара : Точно за нега на големината : Машината за миење ладно, суво суво ниско, зошто купи кошула од 500 ниво? На 500 ниво, ние сакаме сè за спортот : The Tairgating, нашите омилени тимови, играчи, играчи , огромните тепачи и епските моменти.

Главните карактеристики

Избор на клиент