Комплет за конектор за LED ленти за Daybetter за 5050 10mm 4pin, L облик 4-пински LED конектори 10-пакувања 20 парчиња 4-пински клипови за конектор, додатоци за LED ленти за лемери за DIY
Новак

Комплет за конектор за LED ленти за Daybetter за 5050 10mm 4pin, L облик 4-пински LED конектори 10-пакувања 20 парчиња 4-пински клипови

DEN 1.33

Во достапна форма

Connectionид LED светлосен конектор со 4 пини】 Daybetter конектор Погоден за не-водоотпорен RGB LED лесни ленти само, не е потребно лемење 【Двојни цели】 Овој комплет за конектори доаѓа со одвојливи L листови и директно спојници, совршени и за врски со агол од 90 степени и екстензии по права линија. 【Конектори без лемење】 Компатибилни со 0,39inch / 10mm широк SMD 5050 RGB Флексибилни LED ленти со ленти, идеални за проширување на светлосните ленти и DIY. Поддршка 0-4 Амперска струја и 0-24 Влез на напон, Работна температура : 0-50 ° C, Темпон за складирање : -20 ~ 60 ° C. 【Безбедно за употреба】 LED конекторите се направени од врвен ПВЦ материјал, отпорен на топлина, анти-гори, без опасности од пожар, кои можат да обезбедат стабилна и долготрајна врска и лична безбедност. 【Getе добиете】 Пакетот на производи ја вклучува следната содржина : 10 парчиња L облици RGB листови, 22 парчиња клипови со 4-пински конектори, 1 компјутер LED-отвор за клип. Ако ви треба помош при користење на конекторите, слободно контактирајте го нашиот тим за услуги на клиенти преку Интернет. Connectionид LED светлосен конектор со 4 пини】 Daybetter конектор Погоден за не-водоотпорен RGB LED лесни ленти само, не е потребно лемење. 【Двојни цели】 Овој комплет за конектори доаѓа со одвојливи L листови и директно спојници, совршени и за врски со агол од 90 степени и екстензии по права линија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сенка X-Xbox
Новак
Сенка X-Xbox
Во достапна форма
DEN 239.84
Вреднување на стоката: