Athита Девојки девојки 2 парчиња гимнастика со кратки ракави леотард со врзани здолништа поставени балетски танцови облеки за танцување танцувачка облека
Новак

Athита Девојки девојки 2 парчиња гимнастика со кратки ракави леотард со врзани здолништа поставени балетски танцови облеки за танцување

DEN 2.00

Во достапна форма

Полиестер, памук, шифон Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Балетската облека е изработена од полиестер, памук и шифон материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Кратки ракави, тркалезно деколте, пот-апсорбитен памучен леотард, мек и удобен за носење. Одделен шифонски здолниште, лентата може да се врзува лак за да се завитка околу половината. Убав и стилски сет за вашата девојка. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, балетски натпревар, итн. Полиестер, памук, шифон. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Балетската облека е изработена од полиестер, памук и шифон материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Кратки ракави, тркалезно деколте, пот-апсорбитен памучен леотард, мек и удобен за носење. Одделен шифонски здолниште, лентата може да се врзува лак за да се завитка околу половината. Убав и стилски сет за вашата девојка. Погоден за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценска изведба, балетска конкуренција, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент