Samjosy 5 x 10 Papa's Fix-It Man Man Pave знаци гаража домашна врата wallид декор дрво знак
Новак

Samjosy 5 x 10 Papa's Fix-It Man Man Pave знаци гаража домашна врата wallид декор дрво знак

DEN 1.67

Во достапна форма

Овој знак мери 5 инчи x 10 инчи, мерки за дебелина 1/5 инчи Изработено од квалитетни материјали, овој знак е направен од цврста MDF дрво фиберборд. Овој wallиден декор усвои технологија за печатење со висока прецизност УВ. Совршено да се биде wallидна уметност и додава малку хумор за вашиот живот. Пред-дупчените дупки со приложено јаже го висат вашиот здрав знак на кој било нокти или кука супер брзо и лесно!. Совршен подарок за пријатели и семејство / нешто посебно за тато. Samjosy 5 "x 10" Papa's Fix-It Shop Man Canage Sives Garage Home Door Decor wood Wood Sign.

Главните карактеристики

Избор на клиент